Studio Arcos, Rondo, Gala, Classic

Wyjątkowa linia i niespotykany kształt. Atrakcyjne wzornictwo połączono z funkcjonalnością i solidną technologią. Elegancja. Wyjątkowy wzór do pomieszczeń o indywidualnym charakterze.


ARCOS.pdf
DORMA_STUDIO_JUNIOR.pdf


Beyond

Nowatorskie rozwiązanie do drzwi wahadłowych. Wąskie, okrągłe profile okuć są cechą charakterystyczną systemu DORMA BEYOND i doskonałym uzupełnieniem konstrukcji szklanych. W systemie tym punkt obrotu drzwi jest bardzo bliski krawędzi skrzydła, co stanowi ochronęprzed ewentualnym uszkodzeniem palców podczas zamykania skrzydła – szczególnie ważne dla małych użytkowników, jakimi są dzieci.

BEYOND_WACH.pdf


Universal

Universal – Jest to grupa standardowych okuć, wykorzystywana do wykonania drzwi, ścianek, naświetli itp., znajdują się tu wszelkiego rodzaju zawiasy, łączniki do szkła, zamki i uchwyty, posiadające jednakowy wygląd zewnętrzny. Okucia DORMA Universal są tak zaprojektowane aby obróbka i przygotowanie szkła było jak najprostsze, a montaż łatwy i szybki, przy zapewnieniu całemu projektowi maksimum elegancji. Okucia DORMA Universal dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

UNIVERSAL.pdf


Universal Arcos

Design ARCOS, ze swoim harmonijnym kształtem łuku, łączy szkło z okuciami w optyczną całość.

UNIVERSAL_ARCOS.pdf


Tensor

Zawiasy mocowane do ściany lub szkła posiadają funkcję automatycznego zamykania z regulacją oraz stabilizację otwarcia 90st. Przeznaczone są do szkła gr 8, 10, 12 mm. Max ciężar skrzydła – 65kg. Produkt dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: aluminium anodowane na: srebrną anodę, stal lub stare złoto.

TENSOR.pdf


Agile 50

System przesuwny z możliwością montażu drzwi do stropu lub ściany. Szyny tego systemu mają zaledwie 49 mm wysokości. Mechanizm ma zastosowanie do szkła gr. 8, 10 z pozycją otwarcia: 950 i 1200 mm. Maksymalny ciężar skrzydła – 50 kg.

AGILE_50.pdf


Agile 150

System przesuwny z możliwością montażu drzwi do stropu lub ściany. Możliwy jest także wariant z przyświetlami bocznymi. Szyny tego systemu mają zaledwie 63 mm wysokości. Mechanizm ma zastosowanie do szkła gr. 8, 10, 12 i 13,5 mm. Maksymalny ciężar skrzydła – 150 kg. Dostępna także wersja SYNCRO, w tym rozwiązaniu skrzydła leżące naprzeciwko siebie otwierają się jednocześnie podczas otwierania tylko jednego skrzydła

AGILE_150.pdf


Beyond przesuw

Najnowszy system przesuwny z możliwością montażu zarówno do ścian murowanych, jak i do ścian szklanych. Mechanizm ten o szczególnie małych rozmiarach szyny – 40 mm przeznaczony jest do szkła gr. 10 mm z pozycją otwarcia drzwi: 850, 1000, 1250 i 1500 mm. Maksymalny ciężar skrzydła – 80 kg.

BEYOND.pdf


Manet

System przesuwny montowany punktowo do ścian konstrukcyjnych oraz szklanych. Mechanizm przeznaczony do szkła grubości 8, 10 i 12 mm. Maksymalny ciężar skrzydła drzwi – 100 kg.

MANET.pdf


Magneo

Nowatorski system firmy Dorma, wprowadzający automatyczne otwieranie i zamykanie drzwi poprzez system czujki ruchu, a także posiadający funkcję otwarcia i zamknięcia przez wyłącznik, oraz fukcję „push & go”, polegającą na tym, ze po delikatnym pchnięciu tafli drzwi się same otwierają i same zamykają za przechodzącym. W opcji wyposażenia jest również kontrola dostępu oraz otwieranie drzwi pilotem.

MAGNEO.pdf


Dormotion

System oparty na bazie systemu Agila 150. Posiada funkcję łagodnego domykania drzwi, co daje duży komfort w użytkowaniu ponieważ drzwiami nie można „trzasnąć” gdyż nawet przy silnym pchnięciu skrzydła ręką, tafla szklana łagodnie hamuje i sama się domyka

DORMOTION.pdf


RS 40

System przesuwny przeznaczony do lekkiej zabudowy do szkła gr. 8 mm. Maksymalny ciężar skrzydła – 40 kg.

RS_40.pdf


RS 120

System przesuwny idealny do drzwi jedno i dwuskrzydłowych z bocznymi ściankami stałymi lub bez. Mechanizm przystosowany do szkła gr. 8, 10 i 12 mm. Szyna jezdna posiada możliwość mocowania bezpośredniego do ściany lub stropu. System posiada także profil maskujący dostępny w dowolnym kolorze. Maksymalny ciężar skrzydła – 120 kg. Dostępna także wersja SYNCRO.

RS_120.pdf


RSP 80

System przesuwny montowany punktowo do ścian konstrukcyjnych. Mechanizm przeznaczony do szkła grubości 8 i 10 mm. Maksymalny ciężar skrzydła drzwi – 80 kg.

RSP_80.pdf


Dorma Gral II

Katalog kabin prysznicowych

GRAL_II.pdf


Dorma Gral

Akcesoria do systemów kabin prysznicowych

GRAL.pdf