5 wskazówek, jak ochłodzić seks w upale

Jest gorąco jak w piekle. A to oznacza, że wszystko nieco zwalnia. Z wyjątkiem twojego libido. Bo to się potęguje przy tej pogodzie. Ale jak sprawić, by w taką pogodę seks był przyjemny? Oto pięć wskazówek, jak uprawiać parny seks w upale. Upał sprawia, że jesteś napalony i chciałbyś od razu poprosić o eskort.

1. wstać z łóżka
Kiedy myślisz o seksie, możesz myśleć o swoim łóżku. Ale twoje łóżko jest zwykle lepkie i gorące. Lepiej znaleźć chłodniejsze miejsce. Możesz to robić na stojąco, opierając się o kanapę lub stół. Możesz też spróbować klasycznego stołu kuchennego. Najfajniejszym miejscem jest oczywiście prysznic. Ładne i śliskie. Można też wyjść na zewnątrz. Do wyboru jest ogród lub balkon. Albo samochód. Klimatyzacja włącza się i wyłącza. 

2. zabawa z kostkami lodu
Używanie kostek lodu podczas seksu ma działanie chłodzące. I to sprawia, że jesteś jeszcze bardziej napalony. Sytuacja korzystna dla obu stron. Komórki nerwowe reagują na najmniejszą zmianę temperatury skóry. Jeśli pobudzisz czymś nawet niewielką część skóry, np. kostką lodu, może to wywołać reakcję łańcuchową w całym organizmie. A ta reakcja z kolei generuje więcej energii. Na co czekasz?

3. zmiana pozycji
W tym upale nie jest komfortowo uprawiać seks w pozycji z dużym kontaktem ciał. Wybieraj więc chłodniejsze pozycje. Styl na pieska, na przykład. Jeśli przed twarzą postawisz wachlarz, impreza jest kompletna.

4. pominięcie penetracji
Seks nie zawsze musi wiązać się z penetracją. I wymaga znacznie mniejszego kontaktu z ciałem. Im mniej skóry na skórze, tym będzie Ci chłodniej. Używaj więc palców, zabawek lub przedmiotów do zabawy.

5. ogarnij się w upale
Ciepło sprawia, że czujemy się bardziej wolni. A upał sprawia, że się pocimy. W życiu codziennym nie radzimy sobie dobrze ze zbyt dużą ilością potu (staruszek), ale w łóżku pot działa jak afrodyzjak. Pot i jego zapach aktywują nasze wewnętrzne zwierzę seksualne. Zwiększa też poczucie wspólnoty, bo pot sprawia, że wydaje się, że wtapiacie się w siebie nawzajem. W ten sposób spalasz też więcej tłuszczu i kalorii. Więc gra w parnym seksie nie jest złym pomysłem. 

CZTERY WSKAZÓWKI, JAK ZACHOWAĆ ZIMNĄ KREW.
Może seks jest ostatnią rzeczą na twojej głowie, bo jesteś po prostu napalony. Oto więc kilka wskazówek, jak zachować zimną krew.

1. pić dużo płynów
Nawet jeśli nie jesteś spragniony. I nie, nie mówimy tu o piwie. Napoje alkoholowe wcale nie są dobrym środkiem gaszącym pragnienie. W rzeczywistości sprawia, że jesteś bardziej spragniony. Alkohol ma działanie odwadniające. Jest to zauważalne w tym, że po wypiciu dużej ilości alkoholu trzeba regularnie chodzić do toalety. Skutkiem tego jest zwiększone odwodnienie. Najlepszym napojem jest (wierzcie lub nie) ciepły lub gorący napój. Do gaszenia pragnienia sprawdzają się nawet lepiej niż lodowate napoje bezalkoholowe. 

2. nie mogliśmy o tym wspomnieć: ZAPISZ SIĘ!
"Dziś pomidor, jutro czekolada" to coś, czego nie chcemy już słyszeć. 

3. zmiana tempa
Czy lubisz ćwiczyć na świeżym powietrzu, czy jesteś aktywny w jakiś inny sposób? Upewnij się, że robisz to poza najgorętszymi godzinami (od 12:00 do 16:00). Ochłoń w ciągu dnia w domu, w kawiarni lub (jeszcze lepiej) w basenie lub na plaży. Nie możesz wejść do wody? Następnie włóż stopy do wiadra z zimną wodą. Ciało wypromieniowuje ciepło przez dłonie, stopy i głowę. Chłodzenie tych części ciała,

4. Jedz soczyste jedzenie
W te upały nie jest dobrym pomysłem jedzenie ciężkich posiłków z dużą ilością białka. Zamiast tego postaw na soczyste posiłki i przekąski. Przykłady orzeźwiających pokarmów: ogórek, szpinak, arbuz, gorąca zupa, mięta i mleko kokosowe.